Hakkımızda

Berlin Düğün Davet Sarayı olarak hizmet veren işletmemiz nişan, kına ve düğün vb. benzer organizasyonlarda en iyi hizmeti sağlamak için profesyonel bir ekiple çalışır. Çiftler en mutlu günlerinde unutulmaz bir düğün deneyimi yaşamak ister. Biz de ekibimizle bu özel anları, hayallerinizi de dinleyerek, istekleriniz doğrultusunda size özel bir şekilde planlıyoruz. Tercihlerinize ve zevkinize uygun olarak salonumuzu dekore ediyoruz.

İstanbul düğün salonu alanında hizmet veren işletmemiz, müzik seçiminden catering hizmetlerine, fotoğraf ve video çekiminden dansa kadar her ayrıntıyı en ince şekilde düşünür, planlar ve kişiye özel program oluşturur. Ekibimiz özgün ve kaliteli bir dekorasyonla en özel anları unutulmaz kılmak için her ayrıntıya dikkat eder. Hem çiftlerin hem düğün sahiplerinin hem konukların rahatını temin etmek için hem de lezzetli yemekler sunarak salonun atmosferini unutulmaz kılmak için çalışır.

Salonumuzun özel ışıklandırması ve efektleri mevcuttur. Aynı zamanda profesyonel DJ’lerimizin ve müzik gruplarımızın konukları güzel bir şekilde eğlendirmeyi sağlayabilmesi için de iyi bir ses sistemine ihtiyaç vardır. Bu konuda da hassas olan ekibimiz, iyi bir sistem kurar.

Farklı konseptlerle herkesin tarzına ve bütçesine uygun seçenekler sunuyoruz. Ayrıca işbirliği yaptığımız çiçekçiler, kuaförlük hizmeti, fotoğrafçılar ile eksiksiz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için ekibimize güvenebilirsiniz. Ekibimiz sizin için her ayrıntıyı planlar siz de bulunduğunuz anın tadını çıkarırsınız.

 

Öne Çıkarılanlar

Düğün Organizasyonu

Dünya evine girdiğiniz, hayatınızın dönüm noktası olan en özel gününüz olan dü

Küçükçekmece Nişan Organizasyonu

Evlilik öncesinde yapılacak törenlerden birisi nişan organizasyonlarıdır. Ayrıca sözden sonra artık ba

Küçükçekmece Kına Organizasyonu

Kına Geceleri genellikle düğünden bir veya iki gün önce yapılan, hem eğlence hem de evden ayrılan

Küçükçekmece Sünnet Organizasyonu

Her şeyin istediğimiz gibi olduğu bir organizasyonun gerçekleştirilmesi için pek çok dikkat edil

Yorumlar